Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Čierny dámsky batoh pre aktívne ženy

  Ak ste nezávislá žena, ktorá si cení pohodlie a moderné riešenia, čierny dámsky batoh je to, čo hľadáte. Módne, pohodlné a výnimočne štýlové. Takýto batoh je alternatívou dámskej kabelky. Ideálne do práce, na stretnutie, ale aj na dlhú prechádzku s priateľom. Existuje dôvod, prečo sa batohy v poslednej dobe tešia takej obľube a našli si svoje miesto v najmodernejšom oblečení.

  Čierny dámsky batoh - objavte rozmanitosť štýlov

  Rozmanitosť vzorov, strihov, typov ozdôb a dekoratívnych doplnkov odlišuje čierne a biele batohy. Ak sa rozhodnete pre klasickú čiernu farbu, máte na výber celú škálu batohov a je len na vás, ktorý vám bude najviac vyhovovať. V ponuke panikabelkova.sk nájdete elegantný kožený minibatoh, univerzálny čierny dámsky batoh v ležérnom a športovom štýle, ako aj batoh vo vintage štýle alebo tašku 2 v 1. Pre dámy, ktoré ocenia netradičné riešenia, sme pripravili širokú ponuku módnych batohov.

  Prečo si vybrať batoh?

  Batohy majú mnoho výhod. Dobre vyzerajú, majú elegantný tvar a sú štýlovým doplnkom mnohých módnych outfitov. Vďaka zaveseniu na chrbte máte vždy voľné ruky a nemusíte premýšľať, čo s kabelkou. Batoh neprekáža pri nákupoch, pri balení batožiny do kufra auta, nezaťažuje ruku pri chôdzi ani pri ceste do práce. Ocenia ju najmä mladé mamičky, ktoré potrebujú mať vždy po ruke rôzne detské doplnky a veci každodennej potreby - od vlhčených obrúskov, hrkálok, náhradného trička až po kľúče, doklady a telefón. Praktické vrecká, priehradky a vrecká na zips vám poskytnú pocit bezpečného úložného priestoru a umožnia vám rýchlo nájsť to, čo v danom okamihu potrebujete.

  Čierny dámsky batoh - ktorý si vybrať?

  Pri výbere tašky aj batohu sa oplatí vsadiť najprv na kvalitu. Trieda spracovania zaručuje dlhodobé používanie, nemenný strih, krásu a štýl prírodnej kože aj ekologickej kože alebo plastu. Odolnosť zipsov, šitie, háčiky z nehrdzavejúcej ocele - to sú zdanlivo triviálne detaily, ale pri každodennom používaní sa ukážu ako mimoriadne dôležité. Preto sa oplatí staviť na známe značky, ktoré sa dámskymi doplnkami zaoberajú už roky, aby ste si boli istí vysokou kvalitou a osvedčenými materiálmi. Na panikabelkova.sk sme zhromaždili ponuku takých producentov ako David Jones, Andrea Massi, Herisson, Hernan či Jennifer. Nájdete tu veľmi elegantný, univerzálny, pološportový aj 100% vegánsky čierny dámsky batoh prakticky na akýkoľvek štýl.

  Ak chcete voľný, ležérny vzhľad, ale v "mestskom štýle", odporúčame batohy s asymetrickými zipsami alebo takzvané batohy "kalpa". Vyzerajú veľmi pôsobivo a navyše sú zbaliteľné a pohodlné na nosenie. Ak máte radi klasiku, zaujímavým riešením je univerzálny čierny kožený dámsky batoh. Ak chcete dodať trochu rockového nádychu, oplatí sa pozrieť na návrhy so striebornými reťazami a kovovými prackami.

  Výhoda batohu oproti kabelke

  Počet zástancov a odporcov batohov ako dámskych doplnkov je pravdepodobne rovnaký. Podľa nášho názoru netreba nikoho k ničomu presviedčať a o výhodách dámskych batohov sa treba presvedčiť na vlastné oči. Len tie dámy, ktoré vymenili kabelku za batoh, môžu s istotou potvrdiť komfort nosenia a rozdiely, ktoré si všimli. Treba však spomenúť aj zdravý aspekt nosenia batohu. Keď si každý deň berieme so sebou kabelku, väčšinou si ju dávame na to isté rameno. To môže viesť k zakriveniu ramien a bolesti. V prípade batohu, aj keď je plný, je jeho hmotnosť rovnomerne rozložená na obe ramená, čo ovplyvňuje rovnú siluetu bez jednostranného vykrútenia chrbtice. Batoh zavesený na chrbte je preto nielen štýlovým doplnkom, ale aj pohodlným riešením pre zdravie, ktoré sa odporúča najmä pre aktívne ženy.