Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Ružový kufrík - módne a značkové dámske kabelky

Hľadáte kufrík nie za milióny, ale taký, ktorý zaujme aj vaše kamarátky? Ružový kufrík je ten ideálny práve pre vás! V našom obchode si môžete objednať tie najzaujímavejšie ružové dámske kufríky, ktoré ocenili aj známe hviezdy! Málokto vie, že prvé kabelky tohto typu slúžili predovšetkým na cesty a uľahčovali rýchle zabalenie potrebných vecí. Ružový kufrík sa dnes dá nosiť každý deň, ale neuberá to na jeho rolu a skvele sa hodí aj pre špeciálne príležitosti!

Ružový kufrík - aké oblečenie a doplnky sa k nemu hodí?

Ružový kufrík vďaka svojim farbám okamžite upúta pozornosť na uliciach, večierkoch a všade tam, kde sa rozhodnete ho vziať. Takže ak ste rada v centre pozornosti alebo hľadáte spôsob, ako oživiť svoju štylizáciu - objednajte si ružový kufrík. Je to dobré rozhodnutie! V prvom rade preto, že sa taká kabelka hodí k jarným a letným štylizáciám, ale aj k výnimočným príležitostiam ako sú svadby, párty s priateľmi alebo špeciálne udalosti ako je výročie svadby. Pokiaľ od kabeliek očakávate niečo viac, je to známka toho, že ružová kabelka vaše očakávania určite splní. Ružový kufrík určite zladíte s vysokými podpätkami, sandálkami na platforme, balerínami alebo čižmami. Ružová kabelka kufrík vyzerá skvele v kombinácii s kvetinovými šatami alebo látkovými šortkami.

Zistite zaujímavosti o kabelkách kufríkoch!

Vedeli ste, že kabelky typu kufrík zbožňujú a rady nosia celebrity? Tie najväčšie módne ikony ich rady nosia, okrem iného vďaka Audrey Hepburnovej, ktorá v 30 rooch XX storočia nosila kufrík jedného zo slávnych návrhárov. Týmto spôsobom rýchlo prispel k sláve kufríka ako kabelky na každodenné použitie! Ružová kabelka kufrík sa vyznačuje tým, že má lichobežníkový tvar a mierne vystužené boky. Prototypom kufrov bola priestranná cestovná taška, ktorá umožňovala pohodlné zabalenie potrebných vecí pred cestou. Dnes existujú menšie verzie kufríkov, ktoré plnia rovnaký účel ako predtým, ale sú šikovnejšie.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk