Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Dámska taška na chrbte - praktické a pohodlné

  Dámske kabelky na chrbte sú dokonalým riešením pre ženy, ktoré sa zameriavajú na každodenné pohodlie, a zároveň milujú originalitu a originálne riešenia. Batohy už dávno nie sú spojené so školou alebo výletom , pozná jdując dôležité miesto medzi módnymi a štýlovými dámskymi doplnkami. Je to skvelý nápad na uloženie niekoľkých potrebných doplnkov, dokončenie stylingu a ... uvoľnenie rúk , čo je fantastická alternatíva ku klasickej dámskej kabelke.

  Elegantné dámske kabelky na zadnej strane - do kancelárie aj na schôdzky

  Ponúkame mimoriadne elegantné dámske batohy, ktoré úspešne nahradia tradičné kabelky aj počas dôležitých stretnutí. Vybrať si môžete minimalistické dámske zadné tašky jednoduchej formy a v tlmených farbách - ideálne pre obchodné príležitosti, ako aj o niečo ozdobnejšie batohy zdobené lakovanou kožou s exkluzívnym, zvieracím, reliéfnym motívom. Do práce bude ideálna farebná taška na chrbte, hladká E alebo prešívaná, veľkosť a funkčnosť šitá na mieru potrebám - väčšia, padajúca vo formáte A4 a malá, ak na ňu jednoducho umiestnime peňaženku, doklady a malú kešku. Môžete si vybrať z jednoduchých jednokomorových batohov a dámskych tašiek na chrbát s mnohými ďalšími vreckami na drobnosti.

  Brašne a tašky - pohodlné dámske kabelky na chrbát

  Pre ženy, ktoré si nadovšetko cenia pohodlie a originalitu, sme pripravili dámske kabelky na chrbát v podobe vriec a kufrov. Vyzerajú originálne , sú priestranné a mimoriadne pohodlné. Zdobené farebnými potlačami a viacfarebnými flitrami, priťahujú pozornosť, dodávajú ľahkosť a sú skvelým doplnkom neformálneho stylingu. Textilné kabelkové tašky vyzerajú skvele v sete s klasickou taškou, ktorá nahradí nie príliš atraktívnu sieťovinu a uľaví rukám. Na druhej strane dámske tašky na chrbát v tvare tašky, ktoré sú dostupné v našej ponuke , vyrobené z vysoko kvalitnej ekologickej kože, sú skutočnými dizajnovými perlami - avantgardnými, štýlovými a modernými.

  Široký výber batohov pre každý ženský styling

  Máloktorá položka v ženskom šatníku vypovie o jej majiteľovi toľko ako kabelka. V tejto súvislosti sme pripravili veľmi široký výber dámskych kabeliek na chrbát - aby si každá dáma mohla nájsť to, čo hľadá - napríklad batoh, ktorý najlepšie vystihuje jej štýl a zdôrazňuje jej osobnosť. V ponuke nášho obchodu nájdete skromné a elegantné klasické čierne, gaštanové a hnedé kabelky, ako aj populárne ležérne batohy v mestskom štýle alebo elegantné farebné modely v neobvyklých módnych farbách. Chute milovníkov Boho, retro a vintage nájdete jednoduché, klasické, old-school kabelky dámske na chrbte a elegantné štýlové batohy s koženými strapcami. A matky v rockovom štýle sa budú páčiť výrazné tašky s pazúrom, zdobené kamienkami.