Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Červené spoločenské kabelky

Vzhľadná, malá červená spoločenská kabelka je pútavým doplnkom dámskeho stylingu. Môže byť kontrastom k tlmeným farbám outfitu, dominujúce celku alebo doplnenie formálneho outfitu, jednoznačne zvýrazňujúci štýl majiteľky. Je efektným, ale aj praktickým doplnkom, s ktorým každá schôdzka či návšteva získa charakter bez ohľadu na štýl módnej kombinácie.

Spoločenské kabelky pre ženy s charakterom

Červené spoločenské kabelky zaujmú ich eleganciou. Vyčnievajú z davu, a preto si ich najčastejšie vyberajú ženy, ktoré idú životom s odvahou, sebavedomé a isté si svojimi ženskými kvalitami. Červená je farba považovaná za symbol moci, bohatstva a úspechu, ale aj vášne. Preto neváhajte! Nasledujte svoju vášeň a zviditeľnite sa s touto štýlovou červenou kabelkou.

Červené spoločenské kabelky - recept na lákavý styling

Červené spoločenské kabelky vo výraznej, intenzívnej farbe sú krásnym doplnkom ku klasickým čiernym šatám alebo elegantnému tmavo modrému kostýmu. Červená rada vyniká, a preto sú takéto kombinácie vždy vhodné. Hitom posledných štylizácií sú kombinácie červenej kabelky s vecami v odtieňoch nude, pastelovo ružovej alebo modrej. Navyše trocha zlatých alebo strieborných šperkov a outfit získa nový, zaujímavý vzhľad. Červené spoločenské kabelky sa osvedčia ako výrazný akcent vychádzkového alebo casual outfitu.

Je vhodné pripomenúť pravidlo, že čoho je veľa, toho je príliš. Pri zdôraznení outfitu červenou kabelkou by ostatné doplnky, ako sú napr. topánky, mali byť zvolené v inej farbe, ladiacej s farbou outfitu. Vždy vítaná červená farba úst zvýraznená rúžom stačí na to, aby ste zaujala vzhľadom.

Nadčasový červený doplnok

Červená spoločenská kabelka je určite nadčasovým doplnkom, ktorý podčiarkne silu a sebavedomie štýlovej ženy. Rôzne modely v odtieňoch šťavnaté červené, šarlátové, ale aj vínové alebo sýto vínové vám umožnia vybrať si dokonalú tašku podľa vašich predstáv.

V matnej verzii červená spoločenská kabelka zdôrazní klasiku outfitu, v lakovanej verzii dodá ligot a exkluzívny vzhľad. Lakovaný povrch alebo tenká retiazka dodajú stylingu prvok šarmu a šíku. V každodenných outfitoch sa veľmi osvedčili modely kabeliek s efektným razením, v kombinácii s casual kompletmi.

Nebojte sa byť atraktívna a vyberte si červenú spoločenskú kabelku, ktorá je pre vás to pravé!

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk