Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Móda pre žlté dámske kabelky

  Žltá farba so sebou prináša veľmi pozitívne emócie - spájame ju so slnkom a sviatkami, radostne nás naladí a dodá energiu. Minulý rok mnoho návrhárov použilo túto slnečnú farbu vo svojich kolekciách. Do módy sa dostali žlté šaty, saká, svetre a nohavice - a s nimi aj žlté kabelky, topánky a doplnky. Je to dosť odvážna farba. Ale aj keď sa v ňom necítime dosť dobre na to, aby sme si obliekli kanárikový kabát alebo kombinézu, treba pripomenúť, že žlté doplnky vyhovujú všetkým. Bez ohľadu na sezónu oživia náš imidž a dodajú slnečné akcenty.

  Bohatstvo žltých odtieňov

  Žltá má veľa odtieňov. Môže to byť studené alebo teplé, svetlé alebo tmavé - od studenej citrónovej po teplú medovú farbu. Táto odroda znamená, že správne vybraný žltý doplnok sa bude hodiť takmer ku každému štýlu. Ľahko si môžeme vybrať niečo pre seba a ten správny žltý tón zladiť s našim individuálnym štýlom.

  Prečo sa oplatí mať vo svojom šatníku žltú kabelku?

  Žlté doplnky, topánky alebo kabelka môžu náš image omladiť. Vďaka výrazným žltým akcentom sa stane dynamickejším a radostnejším. Nezáleží na tom, či si zvolíme citrónový kmeň, kanársku kabelku alebo banánovú nákupnú tašku. Žltá nás určite nechá vyniknúť z davu. Budeme vnímaní ako odvážni, kreatívni ľudia, ktorí sa radi hrajú s módou.

  S akými farbami sa najlepšie zhodujú žlté kabelky?

  Bohatosť žltých odtieňov, ako aj formy a textúry materiálov, z ktorých sú dámske kabelky vyrobené, znamená, že si vždy môžeme nájsť kabelku, ktorá ladí s našim outfitom. Žltá je veľmi univerzálna. Elegantná limetková spojková taška so zlatými doplnkami bude skvele vyzerať k džínsom a farebnej košeli, rovnako ako malá čierna na elegantnej párty. Samozrejme veľa závisí od materiálu, z ktorého je taška vyrobená. Dobre zvolená žltá dámska kabelka nás určite upozorní. Takéto príslušenstvo oživí náš styling a dodá nám dôveru v každej situácii.