Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Ružová kabelka na retiazke

Ružová kabelka na retiazke je krásnym doplnkom a zaujímavým elementom mnohých dámskych outfitov. Hladká, prešívaná, reliéfna alebo zdobená štýlovou grafikou, zdôrazňuje ženskú krásu, jemnosť a vášeň pre eleganciu.

Kabelka listonoška s kvetinovým vzorom

Kvetinová ružová kabelka na retiazke v charakteristickom tóne je dokonalým prvkom, ktorý spája jednotlivé časti jarného alebo letného stylingu. Pútavý vzor oživí aj tie najjednoduchšie a klasické šaty, dodá im ľahkosť a moderný vzhľad a bude východiskovým bodom k hrátkam s farbami. Rozvážna aj romantická ako pre každodenné oblečenie (do práce, na prednášky, na prechádzku v parku), tak pre romantické outfity, je vyberaná ženami, ktoré oceňujú originálne, expresívne doplnky, ktoré chcú zachovať jemný a dievčenský vzhľad

Prešívaná ružová kabelka na retiazke

Ženský šarm plus temperamentný charakter, čiže ideálna kombinácia. Prešívaná ružová kabelka na retiazke je brilantnou kombináciou týchto dvoch prvkov. Na jednej strane zdvorilá a sladká, na druhej strane bude charakterná a odvážna kožená kabelka so striebornou retiazkou skvelým doplnkom ako koktailových šiat, tak večerného stylingu. V kombinácii s koženou bundou ramoneskou a vysokými podpätkami bude symbolom temperamentu a sebavedomia. Na čiernom pozadí celého outfitu bude vynikať farbou, krásne harmonizujúcou s ružovým rúžom zdôrazňujúcim pery. Ružová kabelka na retiazke sa skvele hodí k širokým sukniam a krajkovým topom. Tiež sa nebojí volánikov, riasení a oversize prvkov dámskeho šatníka av odvážnej kombinácii s väčšími kúskami odevu a pohodlnými, športovými teniskami vytvára módny vzhľad, milovaný ženami pre pohodlie, neobvyklosť a úplnú voľnosť.

Ružová kabelka na retiazke pre rôzné príležitosti

Rozmanitosť modelov a vzorov, ktoré ponúka ružová kabelka na retiazke, vám umožní vytvoriť perfektný outfit. V matnej verzii bude kabelka listonoška zdôrazňovať klasický charakter štylizácie a prešívaná sa stane moderným doplnkom v originálnej farbe k dennému outfitu do práce alebo na nákupy. Starostlivo prevedené detaily a elegancia v kombinácii so sebavedomím sú jedným z najlepších návrhov na pútavú štylizáciu. Zlatá tenká retiazka s ružovým korpusom je receptom na najkrajší voľný štýl na rande.

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk