Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Čierna dámska kabelka vždy v kurze

  Kvalitná čierna dámska kabelka je najpraktickejším, najvšestrannejším a nadčasovým doplnkom. Dá sa kombinovať s rôznymi farbami na elegantné aj ležérne oblečenie. Či už dávate prednosť objemným nákupným taškám, štíhlym poštovým taškám, spojkám, okrúhlym taškám, módnym batohom, mladistvým taškám, štýlovým kufrom alebo elegantným taškám s reťazou, čierna dámska kabelka je vždy trendy. Ak sa rozhodnete pre tento nákup, nemusíte sa obávať, že čoskoro vyjde z módy.

  Čierne dámske kabelky - geometrické tašky na doručenie

  V súčasnosti sú najobľúbenejšie dámske čierne kabelky, ktoré pripomínajú trojrozmerné geometrické tvary. Kvádre a gule sú to, čo hľadajú moderné ženy. Dnes kraľujú jednoduché a minimalistické tvary aj v podobe spojok a kufrov. Tento štýl platí aj pre brašne. Kabelky Messenger z najnovších kolekcií majú formu lichobežníka, štvorca a obdĺžnika. Najlepšie vyzerajú v klasickej, čiernej verzii. Taká čierna kabelka pre ženy v štýle poštárskej tašky je úplná nutnosť. Ak hľadáte iba doplnky k svojmu novému vzhľadu, určite venujte pozornosť tomuto návrhu. V našom obchode nájdete módne čierne kabelky. Máme veľa originálnych návrhov, ktoré budú fungovať dennodenne aj pri zvláštnych príležitostiach.

  Malá retiazková kabelka môže byť fantastickým doplnkom k spoločenským šatám, štylizovaná vintage kabelka podčiarkne váš jedinečný štýl, dámska čierna kabelka s dlhým popruhom je pohodlným doplnkom k ležérnym štylizáciám. Hranie sa s farbou, štýlom alebo efektnými doplnkami v prípade čiernej kabelky je veľmi dobrý nápad a nehrozí, že by došlo k štýlovému stretu. Čierna kabelka je predsa dobrým doplnkom k večerným šatám aj k ležérnemu džínsovému outfitu. Pretože čierna sa hodí prakticky ku každej kombinácii a dá sa nosiť v rôznych outfitoch po celý rok.

  Módne kabelky v čiernej farbe nájdete v našom obchode. Máme veľa originálnych návrhov, ktoré sa hodia na každodenné použitie aj na špeciálne príležitosti. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s ponukou a vybrali si tašku, ktorá sa bude hodiť do módneho a nadčasového štýlu na dlhú dobu.

  Módne dámske kabelky, teda mikro kabelky

  Medzi kabelky, ktoré sa za posledné mesiace stali najmódnejšími, patria takzvané mikro kabelky. Ako môžete hádať, tento názov je spôsobený ich malou veľkosťou. A hoci nie sú schopní toho veľa ubytovať, tešia sa veľkej obľube. Takáto čierna dámska mikrotakabelka je univerzálnym doplnkom takmer každého stylingu. Medzi odporúčané patria kabelky veľkosti prívesku na kľúče, ktoré sa najčastejšie pripínajú na opasok. Tie sa určite osvedčia v elegantných štylizáciách, ale aj v športovej verzii. Určite ubytujú kreditnú kartu alebo inú drobnosť. A ak si potrebujete vziať so sebou niečo viac, napríklad celú peňaženku a smartphone, stojí za to vyskúšať koženú obličku. Kabelka v tomto štýle sa prekvapivo hodí nielen k športovým outfitom, ale aj k ležérnym. Najmä keď je vyrobená z čiernej kože.

  Dámska čierna vintage kabelka?

  Aj módne kabelky, ktoré uzreli svetlo sveta len nedávno, sú tie vintage. Tento typ veľkej čiernej dámskej kabelky je nepochybne skvelým návrhom pre ženy, ktoré sa rady vracajú do minulosti so spomienkami, ktoré sa radi obklopujú vintage predmetmi - kombinujúcimi protiklady. Je potrebné zdôrazniť, že čierne dámske kabelky retro typu sú perfektne kombinované s jednoduchými, ležérnymi outfitmi. Majú veľmi odlišné tvary. Majú podobu lichobežníka alebo skôr ako lekárska kabela. Veľmi obľúbené sú tie v klasickej čiernej farbe, bez ohľadu na to, či sú hladké alebo zdobené nejakým vzorom. V takom prípade stojí za to sa na ne bližšie pozrieť. Tiež ich je v našej predajni dosť. Máme veľký výber trendových čiernych kabeliek v tomto a mnohých ďalších štýloch. Ak hľadáte doplnky pre každodenný styling alebo pre konkrétnu príležitosť, určite si pozrite našu ponuku.

  Veľká čierna kabelka, teda spojková taška vo verzii XXL

  Spojkové vaky sme už spomínali, ale tie vo verzii XXL si zaslúžia komentár v samostatnom bode. Medzi večernými kabelkami je to úplný must have. A čo sa týka večera, musí byť tiež čierny. Odporúčame teda dámske čierne spojkové kabelky vo väčšej veľkosti ako je štandardná. Mäkké a príjemné na dotyk, pokryté velúrom a kamienkami, si zaslúžia pozornosť. Dobrou voľbou budú úplne hladké a jednotné spojky vyrobené z vysoko kvalitnej kože. Takéto dámske čierne kabelky, veľké kabelky na spojky sú vhodné nielen pre malú čiernu, ale aj pre kreácie v iných farbách a prevedeniach. Spojková kabelka zdobená zaujímavou textúrou je tiež ozdobou ženského outfitu. Ak teda hľadáte elegantnú kabelku, ktorú si môžete vziať so sebou na rôzne miesta, určite si pozrite náš sortiment. Spojkovú kabelka, ktorú potrebujete, dostanete u nás.

  Stredne čierna kabelka na retiazke

  Ženy donedávna používali malé čierne dámske kabelky. Dnes však potrebujú viac miesta, napríklad pre väčšie a väčšie smartfóny, ktoré sú momentálne v móde. Retiazka v striebornej alebo zlatej farbe dodáva kabelke elegantný vzhľad a charakter. Objavuje sa v mnohých modeloch. Aj keď sa veľká čierna kabelka a takáto retiazka spájajú s neskutočnou hmotnosťou, v skutočnosti s tým nemajú nič spoločné. Takýto doplnok alebo inak, taška s týmto typom príslušenstva je skvelým riešením pre ženy, ktoré milujú tento typ doplnkov a chcú ich mať čoraz viac. Tento vzor je každopádne taký univerzálny, že ho môžete jednoducho vziať na rôzne miesta - na slávnostnú večeru aj na iné výlety.

  Ak vás zaujímali čierne kožené dámske kabelky, určite navštívte našu ponuku. Nájdete veľké čierne, stredné aj malé dámske kabelky s retiazkou a klasickým opaskom, rovnako ako kabelky. Máme veľký výber a konkurencieschopné ceny.