Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Tmavomodrá shopperka

Tmavomodrá shopperka je univerzálna a obľúbená dámska taška, ktorú si berú ako do práce aj na iné príležitosti. Jej výhodou je jej všestrannosť – môžete si ju vziať do práce aj na svadbu kamarátky. V oboch situáciách bude vyzerať skvele. Tmavomodrú shopperku môžete použiť mnohokrát v rôznych módnych outfitoch. Krásna a pôsobivá, zmestí sa do nej všetko potrebné od zložky s dokumentmi až po malé nákupy na ceste z práce.

Tmavomodrá shopperka – perfektná taška na každý den

Tmavomodrá shopperka vyzerá krásne v kombinácii s jednoduchými kompletmi: šaty z jednofarebných tkanín, klasické kombinézy, kvetinové šaty a športovejšie oblečenie. Je univerzálnym doplnkom casualových outfitov a ako dominantná farba spája styling dohromady.

Nezáleží na tom, či si vezmete červený plášť k šedým šatám alebo zvolíte menej intenzívne farby, tmavomodrá shopperka bude dobre harmonizovať s oboma verziami vášho stylingu. Vďaka použitiu klasickej a tlmenej tmavo modrej farby sa môžete odviazať a vybrať si expresívne šperky alebo topánky. Je dobré vedieť, že princíp kombinácie tmavo modrej kabelky s topánkami rovnakej farby už nie je taký samozrejmý. Preto môžeme staviť na kontrast a vybrať si topánky v odvážnejšej farbe.

Tmavomodrá shopperka – pohodlná a elegantná

Nepochybnou výhodou módnych kabeliek v štýle shopper bag je ich priestornosť. Keď hľadáte, kabelku, ktorej veľkosť vás nebude obmedzovať, bude tmavomodrá shopperka tým najlepším riešením. Zmestí sa do nej všetko, čo si so sebou chcete vziať, keď idete do práce alebo idete do mesta. Vďaka tomu nebudete musieť nosiť ďalšie nákupné tašky, takže budete mať vždy voľné ruky. Vďaka svojej priestrannosti sa jedná o praktickú tašku, ktorá sa veľmi dobre nosí Akonáhle si zvyknete na pohodlie a eleganciu tmavomodrej shopperky, nebudete sa s ňou chcieť rozlúčiť. Jej široké popruhy a rukoväte vám umožnia nosiť ju ako v ruke, tak na ramene. Ak potrebujete druhú menšiu kabelku alebo malú kozmetickú taštičku, vyberte si model 2 v 1. Je ideálnym riešením pre každú zaneprázdnenú ženu, ktorá ocenia, že sa jej neváľa rúž alebo riasenka na dne kabelky.Tmavomodrá shopperka bude tiež vhodná na výlet k jazeru – zmestí sa do nej opaľovací krém, uterák a ľahké oblečenie a malý balíček občerstvenia.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk