Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Shopper bag ružová

Ružová shopperka je ženský doplnok každodenného stylingu. Priestranná a funkčná taška s veľkým množstvom vreciek, vreciek a zipsov. Módne a praktické pre každé ročné obdobie. Pohodlie nosenia vďaka širokým rukovätiam vám umožňuje voľne sa pohybovať po meste a možnosť zavesenia na rameno poskytuje pohodlie voľných rúk aj pri nakupovaní, otváraní auta alebo vystupovaní z električky.

Nákupná shopper bag – púdrová alebo špinavo ružová?

Keď už hovoríme o ružových taškách, v prvom rade prichádzajú na myseľ sladké farby, nie pre každého v súvislosti s obrazom elegantnej ženy. Ružová shopper bag našťastie nie je kabelkou v štýle Barbie, ale jemnou ponukou pre elegantné ženy. Rovnako ako kabelky v odtieni práškovo ružové aj tie, ktoré sa označujú ako špinavo ružové, sú považované skôr za pastelové ako krikľavé. Vďaka tomu môžu byť voľne kombinované s viacerými farbami, čo vyvoláva zbytočné pochybnosti. Vytvárajú krásne kombinácie s bielou, čiernou, béžovou, šedou, modrou alebo pastelovo žltou. Napríklad ružová shopper bag v práškovo ružovej farbe v kombinácii s inými pastelmi vytvorí jarný, ľahký a jemný vzhľad. To isté platí pre kombináciu špinavo ružovej s inými farbami. Táto tlmená, bezpečná a ženská farba vyzerá rovnako krásne nielen s bielou, šedou, ale aj džínsovinou. Ako prášková, tak špinavo ružová sa hodí k ženám všetkých vekových kategórií. Rozjasňujú, omladzujú a pridávajú dievčenský charakter.

V závislosti od očakávaného efektu môžeme miešať viac či menej intenzívne farby, čím získame miernejší alebo výraznejší charakter štylizácie.

Mestská shopper bag ružová

Vydajte sa do mesta s ružovou taškou na ramene. Pokiaľ sa chystáte nakupovať, iste vás poteší jej priestornosť a pohodlie pri nosení. Keď pôjdete do práce, budete žiariť eleganciou a kombináciou mladistvého vzhľadu a elegancie. Pokiaľ sa stretávate s priateľmi, určite si nebudete pliesť svoju tašku s kabelkou kamarátky. Ružová shopper bag je tiež jemná taška pre fanúšičky škandinávskeho minimalizmu, ideálna pre ženy, ktoré rady kombinujú biele blúzky, krémové svetre a úpletové šaty. Také outfity so svetlou shopperkou v tieni jemnej alebo špinavo ružovej, zavesenou cez rameno, iste dodajú uvoľnenie, rozjasnia styling aj v zamračených dňoch. Elegantná ružová shopper bag bude krásnym doplnkom kancelárskeho oblečenia a jej športová verzia bude úspešne dopĺňať outfit na ceste do posilňovne.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk