Nahrávam dáta...
PRODUKTY A KATEGÓRIE
PRODUKTY A KATEGÓRIE
Kožené kabelky

Ženy prikladajú veľký význam výberu kabelky. Toto je nepostrádateľný doplnok pre oblečenie, ktoré by malo harmonicky zapadnúť do určitého štýlu. Takže v šatníku elegantnej ženy by mali byť kabelky rôznych štýlov, vzorov, farieb, veľkostí atď.

V reakcii na očakávania zákazníkov výrobcovia predstavujú veľmi bohatú a rozmanitú škálu tašiek a kabeliek. Medzi nimi sú kožené kabelky, ktoré majú najlepší názor Pána. Sú odolné, elegantné a sú dokonalým doplnkom klasického aj výstredného oblečenia.Kvalitné kožené kabelky tiež vykonávajú prestížne funkcie a vytvárajú oficiálny obraz podnikateľky a akejkoľvek pracujúcej ženy. Výrobky vyrobené v Taliansku majú osobitnú povesť. Taliansko je rodiskom elegantného krajčírstva-objavujú sa tu nové trendy, rodia sa tam nápady, vytvára sa pouličná Móda a jemné salóny.

Chcete byť na vrchole? Musíte mať tašku priamo z Apeninského polostrova. V našej ponuke máme klasický dizajn a klasické farby, ako aj veľký výber farebných tašiek, ktoré sa dajú nosiť každý deň a sú vhodné na veľké výlety. Chcete splniť svoj sen o krásnej koženej kabelke? Vítaný. Máme ponuky pre akýkoľvek rozpočet, pre pánov všetkých vekových kategórií.

Dámske tašky

Kabelka sprevádza ženu v takmer každej situácii. Je to praktické, pretože obsahuje užitočné veci a je doplnkom k akémukoľvek štýlu. Ako spoločník formálneho a večerného oblečenia je ako čerešnička na torte-elegantne dopĺňa oblečenie, v obchodných situáciách nesie dokumenty, pečiatky a iné kancelárske doplnky, na prechádzke skrýva dáždnik a rukavice, v obchode nahradí nákupnú sieť.

Stručne povedané, bez neho to nie je krok. Samozrejme, pre každý prípad by mala byť iná kabelka. V našej ponuke môžu ženy nájsť očarujúce večerné spojky, priestranné každodenné tašky, pohodlné vodiče a poštári, praktické tašky. Navrhnuté pre rôzne chute gentlemana, niektoré sa nosia na ramene, iné sú prevážené nad lakťom, iné sú nesené v ruke alebo držané pod pažou.

V našej ponuke nájdete klasické štýly štandardných farieb a pôsobivý moderný dizajn a plnofarebnú paletu. Ponúkame tašky z pravej kože, semišu a eko-kože. Všetci vyzerajú atraktívne. Výrobky francúzskej spoločnosti David Jones sú pre zákazníkov veľkým záujmom. Vyznačujú sa klasickou jednoduchosťou, ktorá v kombinácii s vysokou kvalitou materiálu a presnosťou výroby je determinantom parížskej elegancie.

Pánske aktovky

"Ako ťa vidia, tak ti píšu," vedia ľudia zastupujúci spoločnosť. Majiteľ a zamestnanci sú súčasťou imidžu spoločnosti. Preto v obchodných situáciách existuje povinný oblečovací kód. Pre mužov je typickým oblečením klasický oblek, košeľa a kravata. Plus elegantné topánky a ... aktovka. Áno, zložka človeka je neoddeliteľnou vlastnosťou mnohých pánov pracujúcich v kanceláriách, kanceláriách, ústavoch a kanceláriách. Obchodné rokovania, kontakty s kolegami, dodávateľmi a klientmi si vyžadujú špeciálnu úpravu. Jedným z jeho prvkov je portfólio vyrobené z pravých kože, ktoré sa zmestí na dokumenty, telefón a ďalšie príslušenstvo. Pri výbere sa musíte spoľahnúť na vysokú kvalitu. Táto vlastnosť charakterizuje výrobky talianskych výrobcov. Dobrá koža, odolné spracovanie, starostlivá úprava, klasické farby-to sú ich výhody. Na výber: dvoj - a trojkomorové aktovky, ktoré sa hodia aj na laptop. Prichádzajú s telefón vrecká, perá, plastové karty a vizitky, čo vám umožní zostať organizovaný.

Portfóliá sú veľmi trvanlivé, ich nákup je dobrá investícia, ktorá vytvára prestíž zamestnanca a jeho spoločnosti.

Kufri

Kufre sú potrebné tak pre tých, ktorí zriedka odchádzajú, ako aj pre tých, ktorí často cestujú. Najmä pre leteckú dopravu je potrebné správne vybavenie. Kufre by mali byť silné, robustné, zabalené, správne uzavreté a ľahké. Bolo by pre nich užitočné mať moderný dizajn, starostlivú výrobu a ľahko sa presúvať z vozidiel a do vozidiel.

Sú to kufre známych výrobcov: francúzska spoločnosť David Jones a spoločnosť Airtex, ktoré máme v našej ponuke. Niektoré z nich sa predávajú v súpravách: veľký, stredný a malý kufor, takzvaná "kabína", ktorá spĺňa požiadavky na príručnú batožinu. Súpravy sú sprevádzané voľnými váhami na váženie batožiny.

Kufre sú vyrobené z ľahkých, ale dobre chrániacich batožinových materiálov: cordura a polykarbonát. Počas prepravy sú vodotesné, odolné, nepoškodzujúce materiály. Štandard už obsahuje také prvky ako: teleskopická rukoväť, kombinovaný zámok (niektoré modely), vnútorné popruhy na pripevnenie batožiny, gumové kolesá na kovových ložiskách.

Ponúkané kufre majú klasické farby (čierne, hnedé, popolové) a neštandardné: silná fuchsia, bohatá modrá, staré zlato. Neexistuje ani nedostatok zábavných návrhov, ktoré sú mladí používatelia ochotní vybrať.

Bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, môžete si byť istí jeho trvanlivosťou a funkčnosťou. S našimi kuframi je každá cesta potešením.

Cestovné tašky

Cestovné tašky sú užitočné pre krátkodobé a krátkodobé výlety. Nezapadajú toľko batožiny ako do veľkého kufra, ale sú pohodlné a funkčné. Môžete ich rýchlo zabaliť, položiť na rameno a ísť do vlaku alebo autobusu. Teenageri ich radi používajú pri návšteve bazéna alebo telocvične, pretože pohodlne umiestnia športové oblečenie, obuv, uterák a potrebnú kozmetiku.

Tašky sú vyrobené z nepremokavého materiálu, upevnené zipsom, vybavené dvoma typmi rukovätí: krátkymi rukoväťami a dlhým popruhom pripevneným k karabínam.

Ich výrobcovia: David Jones a spoločnosť Airtex sú zárukou trvanlivosti a trvanlivosti, tašky budú trvať mnoho rokov. Sú perfektne kombinované s mládežníckym a športovým štýlom.

Za málo peňazí môžete mať náhodnú tašku, užitočnú v rôznych prípadoch.

Peňaženka

Elegancia človeka je určená detailmi. Takýmto elegantným a prestížnym gadgetom sú peňaženky značky Pierre Cardin. Názov francúzskeho módneho majstra je spojený s vysokým krajčírstvom, vynikajúcou kvalitou a neslušnou tvorivosťou. Nákup položiek podpísaných týmto menom je spojený s vysokým materiálnym a sociálnym postavením.

A môžete získať elegantný maličkosť. Predávame výrobky z vysokej police za rozumné ceny. Výmenou za málo peňazí môžete mať "malý luxus" vo forme mužskej alebo ženskej peňaženky. Sú vyrobené z dobrej talianskej kože, starostlivo dokončené, s dôrazom na každý detail. Elegantná podšívka s logom výrobcu priťahuje pozornosť./p>

Ich výrobcovia: David Jones a spoločnosť Airtex sú zárukou trvanlivosti a trvanlivosti, tašky budú trvať mnoho rokov. Sú perfektne kombinované s mládežníckym a športovým štýlom.

Peňaženky sú veľmi praktické: majú 2 priehradky na bankovky, priehradku na kopecky, niekoľko priehradiek na dokumenty, vizitky a kreditné karty. Dobre zapadajú do vnútorného vrecka bundy alebo do bočného vrecka ženskej kabelky.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk