Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Kožené crossbody tašky

Kožené crossbody tašky sú populárne už mnoho sezón. Bez ohľadu na vek, životný štýl alebo aktivitu si každá dáma nájde niečo pre seba. Crossbody kabelka je model nosený cez rameno, zvyčajne s dlhým popruhom alebo v elegantnejšej verzii s retiazkou namiesto popruhu. Kožené crossbody sú odolné a vyrobené z odolného materiálu, ako je koža, sú univerzálne a nadčasové a dlhý nastaviteľný popruh poskytuje pohodlie a komfort pri nosení tašky rôznymi spôsobmi - na jednom ramene, cez trup, na opasku alebo v ruke.

Kožené crossbody kabelky sa dajú nosiť na každodenné nosenie aj na večerné prechádzky a špeciálne príležitosti. Dodávajú sa v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách. Štandardné farby sa hodia k elegantnému aj športovejšiemu štýlu. Vyberte si z tmavých a tlmených verzií, ako je čierna, hnedá, tmavomodrá alebo sivá, alebo výraznejších, ako je červená, oranžová alebo karamelová.

Kožené crossbody kabelky sú tiež zaujímavou možnosťou darčeka pre mamu, sestru alebo kamarátku. Pri výbere kabelky stavte na kvalitu a klasiku, pretože tie sa uplatnia v každej situácii. Nikdy nevyjde z módy, takže sa bude nosiť mnoho sezón a doplní mnoho štýlov.

Kožené crossbody tašky - akú veľkosť si vybrať?

Kožené crossbody tašky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a tvaroch. Najobľúbenejšie sú malé modely, do ktorých sa zmestia základné veci, ako je telefón, peňaženka, jednotlivé toaletné potreby a kľúče. Nosia sa na každodenné nosenie aj na večerné vychádzky alebo večierky. Oplatí sa mať v šatníku aspoň jedno. Ak už máte v šatníku obľúbený model koženej crossbody kabelky, oplatí sa zvážiť kúpu kabelky tohto typu v inej veľkosti. Ak počas dňa trávite čas aktívne a často sa pohybujete vonku, veľká crossbody taška bude ideálna. Počas dňa si ho vezmeme do práce alebo na univerzitu, na nákupy a stretnutia. Nebudeme potrebovať ďalšie siete alebo kufríky, ktoré obmedzujú naše pohodlie a voľnosť pohybu, na čo nesmieme zabúdať. Najdôležitejšie veci na daný deň budeme mať na jednom mieste. Zbalíme si obľúbenú desiatu, knihu, dôležité dokumenty a kozmetickú taštičku. Do väčších tašiek sa zmestí viac predmetov. Vďaka medzerám a dodatočným vreckám sa v nich však ľahko zorientujete.

Kožené crossbody kabelky - akú farbu si vybrať?

Kožené crossbody kabelky sú elegantné, ale dajú sa nosiť aj v športovejšom štýle. Ich výhodou je, že sú univerzálne a nadčasové. Koženú crossbody kabelku môžete nosiť počas mnohých ročných období, v rôznych obdobiach roka a na rôzne príležitosti. K dispozícii je široká škála farieb, od klasických, ako je čierna a hnedá, až po intenzívnejšie, ako je červená, karamelová. Vedeli ste, že farba kabelky, ktorú nosíme, veľa vypovedá o jej majiteľke? Poďme to zistiť!

  • Čierne kožené crossbody kabelky - tento model si zvyčajne vyberajú disciplinovaní, sofistikovaní a nezávislí ľudia. Čierna farba znamená eleganciu a prestíž a spája sa s vážnosťou, úspechom a prosperitou.
  • Hnedé kožené crossbody kabelky - túto farbu si vyberajú ľudia, ktorí si cenia nadčasový a univerzálny vzhľad, poctivosť a vernosť. Hnedá farba sa spája so skromnosťou.
  • Červené kožené crossbody kabelky - červená farba znamená lásku, energiu, radosť. Červená kabelka sa spája s úspechom, sebadôverou, bez obmedzení a životom podľa vlastných predstáv.

Ktorú farbu crossbody kabelky si vybrať? Možností je veľa a určite si nájdeme niečo, čo sa nám bude páčiť.

Kožené crossbody kabelky - ktorú si vybrať?

Kožené crossbody tašky sú univerzálne a nadčasové. Ak chceme, aby nám slúžili dlhé roky a na rôzne príležitosti, stavme na klasiku, kvalitu a dobré spracovanie. Vyberme si univerzálnu veľkosť a farbu. Takáto kabelka vydrží mnoho sezón a bude patriť medzi obľúbené doplnky žien.