Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Vyberte si ležérnu eleganciu výberom mokasín

Mokasíny čerpajú svoju históriu z kultúry indiánov, ktorí boli skutočnými majstrami vo výrobe mäkkých, pohodlných a veľmi odolných druhov obuvi. Módne dámske mokasíny sú horúcim trendom, ktorý platí už niekoľko sezón.

Dámske mokasíny: s čím ich skombinovať?

Mokasíny sú pravdepodobne jedným z najobľúbenejších druhov obuvi, určených pre mužov aj ženy. Ako každodenná obuv sa vyznačuje pohodlím a nedostatkom špecifických ozdôb a vďaka princípu spracovania je praktická a dobre sa hodí v kombinácii s akýmkoľvek ležérnym outfitom. Hlavnou vlastnosťou, ktorá to určuje, je jednoduchosť modelov a možnosť ich výroby v akejkoľvek farbe. Dámske mokasíny sú vyrobené z kože v prírodných odtieňoch alebo špeciálne zafarbenej kože. Ženy zvyčajne kladú oveľa väčšie požiadavky na výber obuvi pre sadu odevov, častejšie vyhľadávajú modré alebo červené topánky. Módne dámske mokasíny sú obuv, ktorá už niekoľko desaťročí kraľuje na prvoligových mólach najvýznamnejších návrhárov a nič nenasvedčuje tomu, že sa táto situácia zmení. Na nohách takých veľkých hviezd ako Taylor Hill, Naomi Campbell, Kaia Gerber, Bella Hadid , Cindy Crawford, Kate Moss alebo Anja Rubik môžeme pozorovať dámske mokasíny v rôznych verziách. Koniec koncov, práve tieto mená určujú, čo je v tejto sezóne módne. Súčasné dámske mokasíny sú indického pôvodu, boli však výrazne upravené a tradičnú formu si ponechali iba v obryse a koncepcii. Stále však patria k najpohodlnejším modelom obuvi, ktoré sa nosia v prechodných obdobiach, keď nohy vyžadujú väčšiu ochranu pred chladom. Dámy sa môžu tiež spoľahnúť na ďalšie detaily, ktoré dodajú topánkam viac jemnosti a ženského štýlu. Patria sem ozdobné spony a o niečo vyššia pätka tyče.

Módne dámske mokasíny - každodenný život ide ruka v ruke s eleganciou

Dámske mokasíny sa inak nazývajú - „tichý beh“, čo naznačuje, že zostávajú mäkké a bez doplnkov, ako sú kovové podpätky alebo spevnené podrážky. Stali sa nielen praktickou obuvou, ale aj módnou a veľmi často si ich vyberajú aj ľudia z elitných kruhov. Dizajn mokasínov robia najväčší majstri v tejto profesii a ich obuv na trhoch dosahuje astronomické ceny. K najtypickejším znakom módnych dámskych mokasín patria švy vyrobené zvonku, často zvýraznené hrubou farebnou niťou, podrážka obtočená okolo päty topánky, plochý podpätok a charakteristický strih špice. Dámske mokasíny sú klasifikované nielen ako najpohodlnejšia, ale aj univerzálna obuv na každý deň. To znamená, že sa dajú úspešne nosiť so športovými nohavicami, rovnako ako so sukňou alebo dokonca s oblekom. V lete tiež dokonale ladia s krátkymi nohavicami, ktoré sa nosia na bosých nohách v súlade s požiadavkami módy. Módne dámske mokasíny sú návrhom pre ženy, ktoré nemajú rady rutinu a neboja sa experimentovať s rôznymi variantmi stylingu. Módne dámske mokasíny sú ponukou pre ženy všetkých vekových skupín.

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk