Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Crossbody taska

  Crossbody kabelka je kabelka, ktorá sa nosí cez rameno. Poskytuje voľnosť pohybu a pohodlie. Veľké crossbody tašky a malé sú nevyhnutnou súčasťou ženského šatníka. Tie veľké sú ideálne na každodenné použitie, keď potrebujete nosiť viac vecí. Malé sa hodia na večerné stretnutia s priateľmi, rande, večierky a rôzne príležitosti. Ich najväčšou výhodou je, že sa pohodlne nosia. Rozmanitosť štýlov a farieb zaručí, že si každá dáma nájde svoj obľúbený model crossbody kabelky!

  Dámske crossbody tašky majú zvyčajne nastaviteľný dlhý popruh. Dá sa skrátiť a taška sa dá nosiť na jednom ramene alebo predĺžiť a praktickejšie prehodiť cez trup, pričom vrecko tašky sa dá podľa potreby nosiť na chrbte alebo na bruchu. Krížovú kabelku možno nosiť aj pripnutú k pásu. Jednoducho primerane skráťte popruh. Ak ide o model elegantného strihu, môže sa tá istá kabelka po odopnutí popruhu používať aj ako spojka. Crossbody kabelka je kombináciou štýlu a pohodlia. Môže úspešne nahradiť ruksak, spojovaciu tašku alebo kabelku s držadlom.

  Veľké crossbody kabelky

  Na každodenné nosenie si radi vyberáme veľké crossbody kabelky. Do malej kabelky sa nám nezmestí kozmetická taštička, kniha, občerstvenie ani potrebné doklady. Veľké crossbody tašky nám to umožňujú. Okrem toho sú tašky pohodlné a poskytujú úplnú voľnosť pohybu, pretože sa dajú prehodiť cez rameno. Tašku nemusíme držať v ruke, čo je dôležité najmä vtedy, keď potrebujeme na niečo siahnuť oboma rukami. Crossbody kabelku môžete nosiť k elegantným aj športovejším outfitom. Túto tašku môžete bez rozmýšľania vziať do práce, na nákupy alebo na prechádzku. Vezmite si ju so sebou na dovolenku a nemusíte sa jej vzdať ani pri bicyklovaní, behu alebo chôdzi s palicami. Výrobcovia crossbody tašiek pripravili rôzne veľkosti, tvary, farby a vzory, aby si každý z nás mohol vybrať ten najlepší model a doplniť svoj šatník aspoň jedným modelom. Pozrite si naše návrhy a sezónne trendy!

  Malé crossbody kabelky

  Dámske crossbody kabelky sa dodávajú v malej verzii. Tento model je najobľúbenejší vďaka rôznorodosti modelov a dizajnov a funkčnosti. Malé crossbody - kabelky s popruhom, ktoré sa nosia na ramene, v ruke alebo cez trup - si ženy s obľubou vyberajú na večerné prechádzky s priateľmi, partnerom alebo na večierky. Dodávajú sa v rôznych dizajnoch, farbách a formátoch. Od klasickejších modelov až po farebné so zaujímavou potlačou. Malé crossbody kabelky sa dodávajú s dlhým popruhom, retiazkou namiesto opasku alebo s možnosťou odopnutia popruhu, aby sa kabelka dala používať aj ako spojka. Vo vašom šatníku by určite mala byť aspoň jedna crossbody kabelka. Takýto viacúčelový model nám zvyčajne slúži roky a dopĺňa rôzne outfity. Pozrite si roztomilé crossbody tašky a vyberte si tú najlepšiu pre vás!

  Značkové crossbody kabelky

  Firemné crossbody kabelky pochádzajú od návrhárov a svetových módnych domov. Niektoré modely sa považujú za klasiku a sú obľúbené už mnoho rokov. Crossbody kabelka je prvotriedna kabelka, ktorá bude módna počas mnohých sezón vďaka svojej univerzálnosti a praktickosti. Nie je to výrobok na jednu alebo dve sezóny, ale na mnoho rokov. Takáto crossbody kabelka podčiarkne charakter štýlu a dodá mu eleganciu a luxus. Značkové crossbody kabelky sú drahšie ako štandardné kabelky predovšetkým kvôli uznaniu, nápadu, vysokej kvalite a hodnotám značky, s ktorými sa spája. Pozrite si ponuku prémiových značiek a zistite, či si nájdete niečo pre seba! Porovnajte ceny, kvalitu a vizuálne aspekty. Určite nájdete niekoľko pekných crossbody kabeliek, ktoré vám zostanú v hlave. Alebo vás možno niektorý z nich osloví natoľko, že bude váš? Páčia sa vám crossbody kabelky tejto spoločnosti?

  Aktovka ako crossbody taska

  Obličková crossbody taška sa hodí ako doplnok k športovým aj ležérnym outfitom. Kedysi sa nosila len ako športová taška, ale dnes máme veľa variantov a tiež veľa elegantných modelov. Crossbody sa zapína vo výške bokov, takže je praktická a pohodlná na nosenie. Máme plný rozsah pohybu. Najdôležitejšie veci máme pri sebe a môžeme sa k nim kedykoľvek dostať. Pravdepodobnosť krádeže alebo straty týchto predmetov je nízka, pretože aj keď sa remienok odopne, hneď si to všimnete. Obličky sú vhodné na výlety, prechádzky, cyklistiku alebo iné aktivity. Obmedzením je jej veľkosť, pretože sa do nej zmestia najnutnejšie veci ako telefón, peňaženka, kľúče. Avšak napríklad počas výletu máte tieto veci blízko seba a nemusíte ich hľadať. Dámske crossbody tašky, medzi ktoré patrí aj oblička, majú byť predovšetkým pohodlné a praktické. Pozrite si dostupné modely a nechajte sa inšpirovať novými možnosťami!

  Crossbody kabelka - ako si vybrať?

  O chutiach sa nediskutuje, takže každému z nás sa môžu zdať príjemné iné veci. Crossbody kabelky sa našťastie vyrábajú v toľkých variantoch, že bez ohľadu na individuálny vkus, štýl, charakter osoby a príležitosť si každá dáma nájde niečo pre seba. Inú kabelku si vyberiete na každodenné nosenie a inú, keď myslíte na večerné vychádzky. Veľké crossbody kabelky, ktoré sú ideálne na každodenný život, môžete nosiť napríklad do práce, na stretnutie s priateľkou alebo na nákupy. Menšia verzia, do ktorej môžeme ukryť najnutnejšie veci, ako je telefón, kľúče a rúž, sa dá použiť na špeciálne príležitosti. Ak sa chystáte na večierok, zlaďte kabelku s plánovaným štýlom. Môžete sa rozhodnúť pre elegantné prvky, ako sú ozdoby, retiazka namiesto opasku alebo zaujímavá potlač. Crossbody kabelka, ktorú si vyberiete, vám vydrží dlhé roky a vďaka svojej univerzálnosti určite nájdete veľa príležitostí, ako ju využiť.