Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

  Malé kabelky na dlhom remienku - krásne, štýlové doplnky

  Dámskych kabeliek nikdy nie je dosť! Každá žena to vie a hoci šatník praská vo švíkoch, je ťažké zostať ľahostajný k ďalšiemu strihu na vrchu. Dámska kabelka, najmä malá, má mimoriadnu silu - zdobenie, ladenie, osvieženie a zmena takmer každého stylingu. Tento zdanlivo obyčajný malý doplnok dokáže zázraky, opticky zmení postavu, upúta pozornosť, oživí najfarebnejší outfit, zdôrazní temperament a prejaví osobnosť. Malé kabelky na dlhom remienku sú skutočnou nevyhnutnosťou pre každú fashionistku a štýlovú dámu.

  Dámske kabelky na dlhom opasku - klasické a pohodlné

  Dámske kabelky na dlhom opasku sú nevyhnutným predmetom šatníka každej dámy. Určite budú aspoň niektoré z nich užitočné . D Dokonale zdobia a sú skvelým spoločníkom na všetky výlety: na prechádzku, na nákupy, na párty aj do práce. To je najlepší spôsob, ako mať pri sebe peňaženku, doklady a nejaké doplnky k makeupu. Kabelka na dlhom remienku je jednou z najefektívnejších metód dotvorenia skvelého stylingu; vždy vyzerá pôsobivo, nie je ťažké ho zladiť s outfitom a pohodlne ho nosiť niekoľkými pohodlnými, obľúbenými spôsobmi.

  Rovnako ako kabelky na dlhom opasku, krásne tvarujú postavu

  Veľkosť a tvar dámskej kabelky ovplyvňuje ženskú postavu. Stojí za to pamätať, keď hľadáte správne doplnky pre seba alebo pre svojho blízkeho. A taká taška malých rozmerov s dlhým remienkom, ako toho v našom obchode nájdu veľa, dokonale zvýrazní siluetu jemných dám . Model tohto typu na držať s nízko na bokoch je tou najlepšou voľbou pre ženy silueta v type jablko, prevráteného trojuholníka a presýpacie hodiny. Pretože pásy sú dlhé a kabelky majú nastaviteľné ± dĺžky æ, dajú sa ľubovoľne skrátiť výberom vhodnej výšky , na ktorej bude malá taška zavesená. Malá kabelka s dlhým opaskom umiestnená v páse je optimálnou voľbou pre ženy so širšími bokmi . V prípade siluety bez vrúbkovania v páse bude perfektne fungovať taška zavesená diagonálne.

  Krásne, klasické a moderné kabelky s dlhým remienkom

  Ponúkame obrovský výber kabeliek, peňaženiek a kufrov, ktoré je možné kombinovať s prakticky akýmkoľvek stylingom a prispôsobiť ich rôznym príležitostiam, bežným, každodenným, ale aj formálnejším a obzvlášť elegantným. Denne obľúbené dámske tašky s dlhým remienkom v tvare tašky typu messenger, v závislosti od štýlu - zdobené lakovaním, zvieracími motívmi, strapcami alebo perforáciami. Klasické, hladké tašky v tlmených farbách poslúžia do kancelárie i do práce a na rande a spoločenskú udalosť - malá dámska kabelka s dlhým opaskom v jemnej, fenomenálnej podobe, malý kmeň alebo nízko visiaca malá kabelka a 'la spojková taška.

  Módne, štýlové a praktické - dámske kabelky na dlhom opasku

  Kabelka s dlhým remienkom je efektívnym riešením, ale aj mimoriadne praktická. Pri výbere správnej kabelky preto stojí za to venovať pozornosť jej úžitkovým hodnotám, ako je počet priehradiek zvnútra i zvonku, ďalšie vrecká, typ zapínania či dĺžka opasku. Farby budú dôležité, tlmené alebo v intenzívnejších farbách, ak si vyberieme kabelku na konkrétny, monochromatický výtvor . Dôležitá je aj trieda materiálu, z ktorého je kabelka vyrobená. Dlhý remienok bude určite obrovskou výhodou, ale stojí za to venovať pozornosť aj jeho šírke a spôsobu pripevnenia. Dámske kabelky na dlhom opasku: čierne - štýlové a elegantné, biele a pastelové - na letné dni, alebo svetlošedé a béžové - pre moderné, pološportové kombinácie - to sú určite tie najlepšie voľby.