Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Zlatá listová kabelka

Chystáte sa na večierok a hľadáte netradičnú kabelku? Alebo vám možno len chýba štýlový doplnok – kabelka, ktorú je možné zladiť v rôznych kombináciách s „wow“ efektom? Zlatá listová kabelka je dokonalým riešením, ako spojiť eleganciu, šik a luxus v nadčasovom štýle.

Zlatá listová kabelka- blysnite sa!

Tieto koktejlové kabelky sú elegantným doplnkom k elegantným príležitostiam a večerným outfitom. Ako názov napovedá, majú charakteristický tvar listovej kabelky – sú obdĺžnikové a ploché. Zlaté listové kabelky zdôraznia nielen elegantná štylizácia, ale aj festivalovejšia kompozícia. Dodajú šmrnc kombináciám pripraveným na nočnú párty alebo večerný koncert. Tento zdanlivo malý doplnok urobí z každého outfitu, bez ohľadu na jeho štýl, dĺžku alebo farbu, elegantný kúsok. Zlatá listová kabelka zmení charakter denného stylingu v kombinácii bielej košele s džínsami i koktailových letných šiat na oficiálnu schôdzku. Ide o prvok odevu, ktorý prekvapí svojim účinkom a zaujme svojim štýlom. Odlišný výsledok dosiahneme kombináciou šiat s kabelkou listonoškou prehodenou cez rameno na koženom opasku a inak sa tie isté šaty prezentujú na vysokých podpätkoch a zlatou kabelkou na retiazke.

Zlatá kabelka na retiazke

Zlaté listové kabelky s retiazkou sú veľmi pohodlným a efektným doplnkom vybraným pre zvláštne príležitosti. Malá veľkosť kabelky znamená, že sa do nej zmestí len to, čo je nutné, odolá pokušeniu zbaliť všetko, čo sa dá, takže kabelka by bola vypchatá ako vak. Zlatá listová kabelka na retiazke je synonymom elegancie - dodáva nádheru kreácii, ktorá sa nosí na mimoriadne udalosti. Skvele sa hodí miesto kabelky nosené v ruke, zanecháva potom voľné ruky a navyše retiazku tvorí doplnkový dekoratívny prvok.

Zlatá listová kabelka – akú retiazku si vybrať?

Retiazky vo večerných kabelkách sa líšia štruktúrou, farbou a hrúbkou. Spravidla – čím elegantnejší večierok, tým tenšia retiazka, oplatí sa vybrať model adekvátnej príležitosti. Zlatá listová kabelka na hrubšej retiazke úspešne splynie s menej oficiálnymi outfitmi.

Najležérnejším riešením je zlatá listová kabelka s pohodlným pásikom. Obľúbia si ho predovšetkým osoby, ktoré dávajú prednosť pohodliu pri používaní, kedy je pásik na ramene plne dĺžkovo nastaviteľný a nezanecháva stopy retiazky na tele ani oblečení.

Výberom zlatej listovej kabelky máte zaručenú eleganciu a štýl, bez ohľadu na to, aký štýl máte radi. Či už preferujete vysoké podpätky alebo ploché mokasíny. Kožené bundy alebo elegantné saká Skvele vyzerajú k „malým čiernym šatám“, fenomenálnemu overalu alebo módnemu kostýmu. Konieckoncov, každý styling má svoj vlastný a jedinečný charakter.

Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou zlatých listových kabeliek. Je dobré sa presvedčiť, že je perfektným doplnkom nielen k silvestrovským outfitom, ale aj ku kostýmom na menej slávnostné akcie!

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk