Nahrávam dáta...
Zoradiť podľa:

Malá kabelka na zlatom řetiazke

Zdalo by sa, že zlatá kabelka na retiazke je doménou silvestrovských nocí alebo sofistikovaných večierkov. Nič nemôže byť ďalej od pravdy. Malá kabelka na zlatom retiazke dobýva svetové prehliadkové móla a preniká do každodenných štylizácií.

Zlatá kabelka na retiazke - ideálna na koncert alebo na schôzku

Zlatá kabelka na retiazke dodáva jednoduchým výtvorom šarm a eleganciu. Je ideálny na koncert, večer s priateľmi za slnečného dňa a pracovnú schôdzku.

Zmení charakter ako každodenného stylingu kombinujúceho bielu košeľu s džínsami, dodávajúce mu lesk, tak koktailové, letné šaty, vďaka ktorým je rafinovanejší. Malá kabelka na zlatom retiazke je prvkom šatníka, ktorý prekvapí svojim pôsobivým vzhľadom a priťahuje pozornosť. Iný efekt bude dosiahnutý kombináciou šiat s priestrannou kabelkou listonoškou alebo veľkou shopperkou zavesenou cez rameno a inak bude pôsobiť s tými istými šatami v kombinácii s vysokými podpätkami a zlatou kabelkou na retiazke. Posledným výkrikom módy je oversize bunda, široké elegantné nohavice, pohodlné mokasíny alebo tenisky s malou zlatou kabelkou zavesenou na kríž cez rameno budú pôsobiť fenomenálne ako komplet z prehliadky Coco Chanel. Svet a móda patrí odvážnym, takže stojí za to experimentovať, hrať sa s rôznymi kombináciami a vytvárať si vlastné originálne komplety, ktorých charakter bude zdôraznený malou kabelkou na zlatom retiazke.

Výhoda kabelky na retiazke oproti listovej kebelke

Výhodou malej kabelky na zlatom retiazke oproti kabelke poštári je jej všestrannosť. Ideálne ladí s elegantnými kompletmi aj s každodennými štylizáciami. Nie je tvrdá, ale elegantná, čo z nej robí dobrú alternatívu k listovej kabelke. Hoci, rovnako ako ona, má malú veľkosť, malá kabelka na zlatom retiazke vytvorí priestor pre všetky potrebné doplnky.

Môže byť synonymom rafinovanosti, pretože dodáva kreáciu lesk ako počas každodenných, tak výnimočných udalostí. Kabelka na retiazke je často praktickejšia ako listová kabelka, pretože ponecháva ruky voľné, navyše zdobí štylizáciu.

<pMalá kabelka na zlatom retiazke sa stane vďačnou spoločníčkou na cestu módnymi svetmi. Niekedy bude inšpirovať, niekedy bude dominovať a niekedy doplní styling. Určite dodá lesk a eleganciu, čo výrazne zlepší náladu žien a dodá sebavedomie.

Bohužiaľ, výrobok nebol nájdený!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sezna
  • cz
  • ro
  • hu
You can find PaniKabelková.sk at GLAMI.sk